Jausmų Vaistinė

Tu man - savo sielos ligą

Aš Tau vaistų - gerą knygą

Kodėl mes?

Rinktinių knygų knygynas atidarytas tiems, kurie pavargo nuo keptuvių, gertuvių ir žvakių knygynų. Tiems, kam įgriso kas savaitę besikeičiančios kainos ir nesąžiningos akcijos. Tiems, kurie užsuka į knygyną ne tik tada, kai vaikai pameta vadovėlius ar laikas pirkti mokyklines prekes. Tiems, kurie ieško kruopščiai atrinktos, išliekamąją vertę turinčios grožinės literatūros, terapinių knygų vaikams, enciklopedijų, žinynų, akademinės literatūros, kuria neprekiauja tinkliniai knygynai, meno albumų, knygų užsienio kalba. Knygynas bendradarbiauja su mažosiomis leidyklomis, universitetais ir muziejais.

 Jei labai pasiseks, galbūt pavyks rasti ir seniai ieškomą pasibaigusio tiražo knygą, nes rinktinių knygų komisui išskirta ypatinga vieta.

"Jausmų vaistinė" ryžtasi būti tuo pokyčiu, kurio daug metų laukė.

Apie mus

Jolanta Malakauskienė

Knygyno šeimininkė

Kuriamės neramiais laikais: visuotinio nesaugumo, įtampų, pandemijų ir karo metais. Sakytum, nėra blogesnio laiko verslo pradžiai! Tačiau "Jausmų vaistinė" pirmiausia ir gimė kaip maža saugumo, užuovėjos, tikrumo salelė. Juk vien pavadinimas kiek daug pasako apie knygyno išskirtinę misiją! Užsukite, kai ieškosite gero skaitinio ar tiesiog pastogės nuo netikėtai užklupusio lietaus. Tikiu, kad gera knyga gali pakeisti gyvenimą. O gal net išgelbėti žmoniją.